dnes je 15.4.2024

Input:

Začíná výstava fotografií projektů podpořených z OP VVV

22.5.2018, Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (http://www.msmt.cz/)

V pátek 18. května 2018 byla na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze nainstalována putovní výstava fotografií projektů, které získaly evropské dotace z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV). V průběhu dalších měsíců se fotografie přesunou také do Českých Budějovic, Plzně, Brna a Ostravy.

Prostřednictvím operačního programu v gesci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) získalo dosud finanční prostředky z Evropských strukturálních a investičních fondů 7 000 projektů. Fotografie deseti z nich si díky putovní výstavě můžete od 18. května do 22. října 2018 postupně prohlédnout v rámci venkovních expozic v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Brně a Ostravě.

„Škála podpořených projektů je opravdu široká, protože OP VVV podporuje regionální školství, vysoké školy i výzkum a vývoj. Pro výstavu jsme vybrali projekty mateřských, základních a vysokých škol, které reprezentují všechny tyto oblasti. Budeme rádi, když vám výstava zpestří cestu do práce nebo třeba víkendovou procházku Prahou a zároveň se díky ní dozvíte, jaké zajímavé projekty získaly evropské dotace,“ říká Václav

Nahrávám...
Nahrávám...