dnes je 13.6.2024

Input:

Týmová spolupráce 2 - empatie a komunikace

21.6.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:05:02

Každý z nás je jiný, každý máme rozdílné charakterové vlastnosti a tím také jinou pozici v týmu. Při týmové spolupráci je každý člen týmu něčím důležitý a tým určitým způsobem formuje. Klíčem k pochopení místa jednotlivce v týmu a hlavně využití správným směrem je empatie a komunikace.

Kapitoly videa

Lektorka se ve videosemináři věnuje zejména týmovým rolím. Ty jsou jednou ze základních hybných sil týmu. Představí typologie podle Belbina a vysvětlí, proč je komunikace v rámci týmu tak důležitá. 

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...