dnes je 20.5.2024

Input:

Tým poradců ministra Balaše

21.10.2022, Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (http://www.msmt.cz/)

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Vladimír Balaš oficiálně zveřejnil tým odborníků, kteří mu budou v rámci svých expertních kompetencí radit během působení ve funkci. „Bez kvalitního týmu je velice složité uspět ve vedení jakékoliv instituce. Jsem proto rád, že se mi podařilo domluvit se s řadou kvalitních osobností napříč různými segmenty vzdělávání, kteří jsou ochotni spolupracovat na rozvoji českého školství,“ řekl ministr školství Vladimír Balaš.

Radit budou ministrovi školství následující odborníci:

Lenka Felcmanová – předsedkyně České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání, vedoucí pracovní skupiny Wellbeing, projekt Partnerství pro vzdělávání 2030+, působí na katedře speciální pedagogiky Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy.

Petr Gazdík – pedagog, bývalý radní pro školství, bývalý ministr školství, mládeže a tělovýchovy, odborník na regionální školství.

Martin Chvál – výzkumný pracovník a vysokoškolský pedagog na matematicko-fyzikální a pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, bývalý ředitel CERMATu, vedl projekt Cesta ke kvalitě v letech 2009 – 2012, autor mnoha odborných článků a publikací, mj. Na naší škole nám záleží.

Bohumil Kartous – vysokoškolský pedagog a publicista dlouhodobě se zaměřující na téma inovace vzdělávání.

Jindřich Kitzberger – pedagog, ředitel ZŠ Duhovka a čestný člen SKAV.

Jan Konvalinka – biochemik, vysokoškolský učitel, ředitel Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd, ČR a emeritní prorektor Univerzity Karlovy.

Peter Krupka – matematik, autor mnoha učebnic, od roku 2009 je ředitelem

Nahrávám...
Nahrávám...