dnes je 22.5.2024

Input:

Syndrom vyhoření - co to je?

25.9.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:28:22

Dnešní doba na nás klade stále větší nároky. Lidé mají špatnou životosprávu, málo pohybu, nedostatek spánku, různé úzkosti a celkově na nás působí mnoho negativních vlivů. Tento videoseminář představuje tzv. burnout syndrome - syndrom vyhoření a jeho příznaky a fáze.

Kapitoly videa

Videoseminář seznámí posluchače s problémem syndromu vyhoření a představí příznaky tohoto syndromu. Posluchači si také mohou sami na sobě zjistit, zda jim hrozí syndrom vyhoření a to skrze různá cvičení, které jsou součástí videosemináře. 

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...