dnes je 16.6.2024

Input:

Startuje třetí fáze programu Vzdělávání s podporou Fondů EHP

7.12.2018, Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (http://www.msmt.cz/)

Ve středu 28. listopadu 2018 se v prostorách Masarykovy koleje v pražských Dejvicích uskutečnila zahajovací konference Programu Vzdělávání financovaného Fondy Evropského hospodářského prostoru (EHP), který podporuje spolupráci mezi Českou republikou, Islandem, Lichtenštejnskem a Norskem v oblasti vzdělávání. Konferenci zahájil náměstek pro řízení sekce evropských programů Václav Velčovský spolu s ředitelkou Domu zahraniční spolupráce Danou Petrovou. Pozvání přijali také velvyslanec Norského království Robert Kvile a velvyslankyně Lichtenštejnského knížectví Maria-Pia Kothbauer.

Cílem konference bylo představit široké odborné veřejnosti náplň programu i jeho cíle. Akce se zúčastnili také zástupci programových partnerů z donorských zemí a nositelka norského řádu svatého Olafa docentka Marie Juříčková z Masarykovy univerzity.

Program Vzdělávání umožňuje českým školám, neziskovým organizacím a veřejným institucím pracujícím v oblasti vzdělávání navázat intenzivní spolupráci s partnery z Norska, Lichtenštejnska nebo Islandu a

Nahrávám...
Nahrávám...