dnes je 20.4.2024

Input:

Šikana ve škole - díl 1-7

23.4.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:48:21

Stále vzrůstající šikana ve školách je velký problém, se kterým si mnohý pedagog neví rady. V tomto videosemináři se dozvíte, jaké jsou druhy šikany, jaké vykazuje příznaky šikanované dítě, a jak se dá šikaně zabránit.

Kapitoly videa

Cílem semináře je objasnit některá tabu o šikaně a ukázat pedagogům, jak rozpoznat jednotlivé fáze šikany a kdy a jak zasáhnout.

Lektor

Mgr. Kateřina Kubíková, Ph.D.

Mgr. Kateřina Kubíková, Ph.D.

Je absolventkou Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni, kde také v současné době přednáší na Katedře psychologie a pracuje na pozici odborného asistenta, kde je jejím hlavním oborem pedagogická psychologie a psychologie práce.

Po studiích pracovala na Základní škole, kde působila jako učitelka a školní psycholožka. Zkušenosti sbírala také v montessori škole v Praze jako externí psycholog.

Dále pracuje jako lektorka v oblasti dalšího vzdělávání učitelů, je autorkou i tutorkou e-learningových kurzů v oblasti sociální a pedagogické psychologie, kde předává zkušenosti a nejnovější poznatky z oblasti vývojové, sociální a pedagogické psychologie a pomáhá s jejich aplikací do praxe.

Nahrávám...
Nahrávám...