dnes je 13.6.2024

Input:

Řízení vlastního výkonu - emocionální inteligence

23.6.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:57:46

Druhý díl o problematice řízení vlastního výkonu se věnuje oblasti emocionální inteligence, kterou lze dále dělit na inteligenci tvůrčí, osobnostní, sociální a duchovní. Každé z těchto se věnuje jedna kapitola videosemináře.

Kapitoly videa

Lektorka Vám ve videosemináři podrobně vysvětlí, že tvůrčí inteligence je schopnost být originální, že k osobnostní inteligenci patří sebepoznání a sebeuvědomění, že do sociální inteligence řadíme schopnost pozitivně přistupovat k jiným lidem a že schopnost vidět věci z nadhledu nám umožňuje duchovní inteligence. 

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...