dnes je 22.5.2024

Input:

Ředitel/pedagog v roli manažera - Hodnocení - kritéria

25.10.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:19:15

V této části videosemináře se dozvíte, podle jakých kritérií posuzovat podřízené při hodnotících pohovorech, jaká kritéria posuzovat při pravidelných hospitacích a jak takové hospitace vést, aby byly ku prospěchu obou stran.

Kapitoly videa

Lektorka Vás pomocí úkolú přivede k zamyšlení, jaká kritéria při hospitacích jsou pro Vás důležitá a jak co nejvíce zjednodušit a přizpůsobit hospitační formulář tak, aby přinesl dobrou zpětnou vazbu Vám i učitelům.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...