dnes je 16.7.2024

Input:

Prezentační dovednosti pro pedagogy - Verbální nástroje

8.1.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:17:50

Jak přenést informaci co nejefektivnějším způsobem? Je důležité kombinovat 3 komunikační toky (verbální, neverbální a paralingvistický) V této lekci se zaměříme na verbální komunikaci tak, abychom jí dokázali maximálně využít.

Kapitoly videa

Jak vytvořit pocit sounáležitosti s publikem za využití verbální komunikace? Poradí lektorka v této lekci.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...