dnes je 13.6.2024

Input:

Prezentační dovednosti 2 - Nástroje

17.2.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:03:24

Jakými nástroji získáte a udržíte pozornost diváků? Jak lze zvýšit efekt zapamatování a vylepšit celkový dojem z prezentace?

Kapitoly videa

Lektorka Vás naučí používat verbální i neverbální nástroje. Neverbálním nástrojům věnuje větší pozornost. Dá Vám množství tipů z oblasti posturologie (držení těla), mimiky, očního kontaktu či proxemiky (vzdálenost).

Naučíte se vyvarovat nevhodných prvků ve své prezentaci a vytvářet celkově dobrý dojem.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...