dnes je 23.5.2024

Input:

Ministr školství rozdal vysvědčení a poděkoval školám

30.6.2021, Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (http://www.msmt.cz/)

Ministr školství Robert Plaga dnes předal vysvědčení prvňáčkům z pražské Základní školy Věry Čáslavské a zúčastnil se rozloučení s žáky deváté třídy této školy. V dopise, který včera odešel do škol, pak poděkoval jak ředitelům, tak učitelům a nepedagogickým pracovníkům za mimořádně náročnou práci v tomto školním roce.

"Byl to extrémně náročný rok nejen pro učitele a pro žáky, ale i jejich rodiče. Jsem rád, že české školství tuto výzvu, která před námi stála, zvládlo. Pevně doufám, že takový rok už nezažijeme, a cestou k tomu je určitě očkování," řekl ministr školství při návštěvě ZŠ a MŠ Věry Čáslavské na pražských Petřinách. Žákyním a žákům třídy 1.C rozdal ministr vysvědčení a drobné dárečky. Následně také popřál žákyním a žákům 9. tříd z této školy mnoho úspěchů do budoucna.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy včera do škol odeslalo informace pro školy k prázdninovému provozu a režimu začátku školního roku 2021/2022 a také materiál ministerstva zdravotnictví týkající se screeningového testování dětí, žáků a studentů v základním a středním vzdělávání v září 2021. Současně s těmito dokumenty odešel do škol také dopis ministra, který byl poděkováním jak ředitelkám a ředitelům škol, tak pedagogickému sboru a v neposlední řadě i nepedagogickým pracovníkům. 

"Před ředitelky a ředitele mateřských, základních, včetně speciálních, středních

Nahrávám...
Nahrávám...