dnes je 20.5.2024

Input:

Kdo jsou finalisté 28. ročníku ankety Zlatý Ámos?

16.3.2021, Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (http://www.msmt.cz/)

Lenka Baše z olomoucké fakultní základní školy Hálkova, Lucie Bezdíčková z brněnské Základní a mateřské školy Kotlářská, Petr Curko ze Základní školy Horažďovice, Bohdan Hladký ze Základní a mateřské školy Jana Broskvy v Brně, Tomáš Pírek ze Základní školy U Krčského lesa na Praze 4 a Jan Vávra z Vyšší odborné a střední pedagogické školy Litomyšl. To je šestice učitelek a učitelů, kteří postoupili do finále ankety o nejoblíbenějšího učitele České republiky.

Rozhodli o tom účastníci semifinále ankety Zlatý Ámos, které se díky internetu uskutečnilo v úterý, 16. března. Všichni semifinalisté měli stejný úkol, předvést ostatním, jakými třemi předměty je vybavili žáci s tím, že nejlépe charakterizují jejich vzájemný vztah. Děti Lenky Baše jí například daly švihadlo, protože se spolu s ní vyšvihly k pěkným výsledkům, protože je jim spolu do skoku a protože tohle pouto nikdo jen tak nepřetrhne.

Sedmáci Lucii Bezdíčkovou vyslali do boje mimo jiné s fousky. Protože moc dobře vědí, že jim ta jednička unikne občas jenom o fous, že i fous štěstí má svou cenu a že má i moc odhánět strach, že neuspějí z její milované matematiky.

To Petra Curka žáci vybavili kromě nože a paličky od bicích také

Nahrávám...
Nahrávám...