dnes je 18.4.2024

Input:

Jak přistupovat k problematickým zaměstnancům. 10 pravidel prevence

27.7.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:49:01

V pracovním životě mohou nastat situace, které vedou ke sporům mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. Jak sporům předejít a jak je případně řešit se dozvíte v rámci tohoto videosemináře.

Kapitoly videa

V průběhu tohoto videosemináře se dozvíte, jak sporům a konfliktům se zaměstnanci předcházet, a pokud už ke sporu dojede, jak jej řešit.

Videoseminář je určen pro:

personalisty, vedoucí pracovníky, podnikatele – zaměstnavatele

Obsah tohoto videosemináře:

  • Prevence problémů se zaměstnancem před uzavřením pracovní smlouvy
  • Prevence problémů v průběhu pracovního poměru
  • Rozvázání pracovního poměru

Lektor

Bc. Ilona Bartovská

Bc. Ilona Bartovská

je nezávislý konzultant a manažer specializující se na oblast řízení lidských zdrojů ve výrobních společnostech. V oblasti ŘZL praxe 12 let.  6 let pracovala  jako HR manažer pro německo – americkou zahraniční výrobní společnost v oblasti elektro průmyslu.  

Působila jako mentor pro pozici Specialista náboru a jako lektor pro odbornou zkoušku podle Národní soustavy kvalifikací: Personalista, Specialista náboru, Specialista mezd a odměňování. V současné době působí jako tutor  v programu MBA, kde zajišťuje sekci ŘLZ.

Je autorizovanou osobou dle MPSV pro ověřování odborné způsobilosti pro profesní kvalifikace: Personalista,  Specialista hodnocení a odměňování zaměstnanců,  Specialista náboru, přijímání a uvolňování zaměstnanců,  Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, Specialista pracovně pních vztahů.

Má vystudováno SDS obor Personální řízení a speciální kurz Pracovní právo pro personalisty na Karlově univerzitě v Praze.

Poskytuje také poradenství v oblasti personalistiky ve vlastní poradenské společnosti a zároveň působí také jako externí lektor v oblasti personalistiky pro vzdělávací agentury. Jako lektor preferuje při výuce sdílení a konzultace praktických příkladů z denní praxe. Jejím lektorským cílem je naučit Vás na konkrétních příkladech řešit pracovní situace a předat jim své zkušenosti a znalosti v takové podobě, aby je mohli převzít i do své práce.

Vede pracovně právní poradnu pro Český rozhlas Plzeň. Publikuje odborné články v časopise Praktická personalistika a Moderní řízení. Získala oceněná Tutorka roku 2015 na LIGs univerzity Prag v programu MBA – Řízení lidských zdrojů. Absolvovala kurz Mediace na Pražské vysoké škole psychosociálních studií s.r.o.

Zároveň je instruktorkou jógy:

  • Absolvování kurzu školení učitelů jógy III. Třídy v Centru jógy Plzeň
  • Absolvování kurzu Hormonální jóga v Jógapoint Plzeň
  • Absolvování kurzu Cviky pro bolavá záda a klouby u Mistra Borise Tichanovského - chiropraktik a diagnostik, ovládá bioenergetiku, akupunkturu, akupresuru a hypnózu
  • Kurz Zdravotník – akreditovaný MŠMT
  • Psaní odborných článků o józe pro magazín GLEID
Nahrávám...
Nahrávám...