dnes je 16.7.2024

Input:

Jak lépe nakládat s časem

7.1.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:49:20

Čas nelze řídit, jen s ním lépe či hůře nakládat. Cílem semináře je seznámit se s metodami, které napomáhají efektivnímu nakládání s časem, ale i mentálními technikami, usnadňujícími jejich využití. Seminář je určen všem, kteří občas nejsou zcela spokojeni s tím, jak s vlastním časem nakládají, i těm, kteří se snaží omezit jeho plýtvání u svých spolupracovníků.

Kapitoly videa

Videoseminář je určen:

Seminář je určen manažerům, pracovníkům připravujícím se na výkon vedoucí funkce, personalistům zabývajícím se školeními a tréninky zaměstnanců i všem dalším, kteří chtějí lépe nakládat se svým časem, a tak zvýšit svou osobní efektivitu.

Co Vám videoseminář přinese:

Čas nelze řídit, jen s ním lépe či hůře nakládat. Cílem semináře je seznámit se s metodami, které napomáhají efektivnímu nakládání s časem, ale i mentálními technikami, usnadňujícími jejich využití. Seminář je určen všem, kteří občas nejsou zcela spokojeni s tím, jak s vlastním časem nakládají, i těm, kteří se snaží omezit jeho plýtvání u svých spolupracovníků. 

Obsah videosemináře:

  • Nakládání s vlastním časem: co je a v čem spočívá osobní efektivita
  • Jak získat vlastní časový snímek
  • Osobní tempo
  • Jak využít mentální programování
  • Činnosti důležité, naléhavé a zaneprázdňující
  • Koncentrace, vyrušování a rozptylování
  • 10 pravidel účinnějšího nakládání s časem

Lektor

Doc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc.

Doc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc.

Dr. Jan Urban působí dlouhodobě jako podnikový lektor a poradce, zabývající se osobním rozvojem. Je VŠ učitelem managementu, lektorem kurzů MBA i autorem řady publikací, mj. úspěšných knížek „Vezměte život do svých rukou“ a „Psychologie pro každý den“.

Nahrávám...
Nahrávám...