dnes je 13.6.2024

Input:

Dotaz: Vrátný - pracovní poměr na dobu určitou

11.6.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Zaměstnáváme již třetím rokem vrátné po dobu školního roku od září do června (kvůli dětem - jsme v pronájmu a máme složitější vstup do prostor), během prázdnin nejsou potřeba. Můžeme tak prosím činit stále dál, když je pracovní poměr se souhlasem vrátných vždy na 2 měsíce přerušen? Lze to případně posuzovat jako sezonní práci dle zákoníku práce § 39 odst. 2?

Odpověď:

Uzavírání pracovních poměrů na dobu určitou upravuje obecně ustanovení §

Nahrávám...
Nahrávám...