dnes je 15.6.2024

Input:

Dotaz: Příspěvek z FKSP na úhradu jídla v rámci kolektivního setkání

14.9.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Mohu z fondu FKSP zaměstnancům zaplatit jídlo v restauraci? Jedná se o kolektivní setkání za účelem spojování, utužování kolektivu. Jestli ano, jaké jsou podmínky?

Odpověď:

Podle § 9 odst. b) vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, v platném znění, lze z fondu přispívat zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům na náklady na kulturní, tělovýchovné a sportovní akce pořádané organizací.

Nahrávám...
Nahrávám...