dnes je 25.5.2024

Input:

Cena pro nejlepšího zástupce ředitele putuje na ZUŠ

16.10.2019, Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (http://www.msmt.cz/)

Již pošesté se v pondělí 14. 10. 2019 konala konference pro zástupce ředitelů, tentokrát nazvaná „Zástupce na cestě k úspěchu“. Více než 100 účastníků z celé České republiky si přijelo do zastupitelského sálu Magistrátu hl. města Prahy poslechnout 12 přednášejících, být svědky křtu knihy a předávání cen výhercům soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy Zlatá karabina.

Pestrý program otevřel náměstek ústředního školního inspektora Ondřej Andrys, který pohovořil na téma kvality vzdělávání pohledem regionálních specifik. Situaci ve školství od vstupu GDPR v účinnost zhodnotila Alice Frýbová z AK Holubová advokáti, s. r. o., a také představila svoji první knihu První zkušenosti s GDPR ve školství. Ta je nyní v tiskárně a k zakoupení bude od listopadu.

Věčné téma šikany a postup školy při jejím řešení nastínil Lukáš Kohoutek, ředitel centra primární prevence Jules a Jim, z. s. Velkému zájmu se těšil příspěvek Moniky Puškinové, specialistky na školskou legislativu, v tandemu s Ing. Petrou Schwarzovou, ředitelkou školy a lektorkou se zaměřením na financování škol. Zaměřily se na reformu financování regionálního školství.

Václav Trojan se věnoval důležitosti podpory a jeho vstup navodil atmosféru pro slavnostní

Nahrávám...
Nahrávám...