dnes je 24.5.2024

Input:

27. 2. proběhne online konzultace k vyúčtování peněz z NPO

24.2.2023, Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (http://www.msmt.cz/)

Školy, které v loňském roce čerpaly finanční prostředky z Národního plánu obnovy (dále NPO) na digitalizaci, mají do 28. 2. 2023 povinnost vyplnit formulář pro závěrečné vyúčtování. Pro školy, které zatím formulář v informačním systému NPO (IS-NPO) neodevzdaly, připravilo MŠMT na pondělí 27. 2. 2023 od 17 hodin mimořádnou online konzultaci.

Vyplňováním formuláře zástupce škol provede Anna Stočesová Martinková, vedoucí oddělení podpory digitálního vzdělávání na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy (dále MŠMT). Připojit se můžete přes aplikaci Teams.

"Online konzultací, ve které nabízíme školám pomocnou ruku s vyplněním povinného sběru dat, navazujeme na dříve uskutečněný live stream Pořizujeme z NPO digitální učební pomůcky pro žáky ze dne 8. 2. 2023. Zazněla zde řada inspirativních příkladů dobré praxe ze škol, kterých se právě závěrečné vyúčtování - povinný sběr dat za rok 2022 - týká," říká Anna Stočesová Martinková.

Koncem roku 2022 avizovalo MŠMT pokračování v digitalizaci škol i v roce 2023, a to pomocí finančních prostředků z NPO pro základní školy, střední školy a konzervatoře. Školy tak budou podpořeny v nákupu digitálních pomůcek pro rozvoj informatického myšlení a digitálních

Nahrávám...
Nahrávám...